Cykl

17. MILLENNIUM DOCS AGAINST GRAVITY na Śląsku

Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity to największy festiwal filmów dokumentalnych w Polsce. Jest to jedyny festiwal filmowy w Europie, który odbywa się jednocześnie w siedmiu różnych miastach (Warszawa, Gdynia, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Lublin i od 2020 r. Poznań).

We wrześniu 2020 r. po raz siedemnasty zapraszamy widzów do filmowej podróży dookoła świata i w głąb siebie samych. 17. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity odbędzie się w dniach 4-13 września w trzech katwowickich kinach. Zapraszamy do Kino Kosmos, Kino Światowid oraz Kinoteatr Rialto.

ZOBACZ, CZY ROZUMIESZ ŚWIAT, I CZY ŚWIAT ROZUMIE CIEBIE

To hasło przewodnie festiwalu. W programie widzowie znajdą filmy odnoszące się do najbardziej aktualnych problemów współczesnego świata. Co roku stawiamy na różnorodność tematów, dlatego nie brakuje tytułów o polityce, społeczeństwie, psychologii, nauce, sporcie, sztuce, architekturze i modzie.

…………………………………………………………………………..

ceny biletów:

18 zł – bilet normalny

12 zł – bilety dla seniorów, za okazaniem legitymacji

15 zł – cena biletu przy jednorazowym zakupie co najmniej 6 biletów na dowolne seanse festiwalowe dostępne w Rialcie, Światowidzie oraz Kosmosie – zniżka dostępna tylko w kasach kin

14 zł – dla grup zorganizowanych, powyżej 10 osób – zniżka dostępna tylko w kasach kin