KAŚKA na raz

NIESPODZIANKA NA DOBRY POCZĄTEK.

Specjalna karta „KAŚKA na raz” dla naszych widzów na weekend otwarcia

Doczekaliśmy się! Już w najbliższy piątek, 12 lutego wszyscy wracamy przed ekrany naszych ulubionych kin. Z tej okazji dla naszych widzów mamy niespodziankę: każdy, kto w weekend otwarcia – od 12 do 14 lutego – wybierze się na seans do jednego z kin Silesia Film, otrzyma specjalną kartę „KAŚKA na raz”, z którą kolejny bilet będzie mógł kupić za 13 zł.

„KAŚKA na raz” to specjalny wariant znanego i lubianego przez widzów karnetu „KAŚKA”, czyli Karty Amatora Śląskich Kin Artystycznych, który od wielu lat można kupić w kasach naszych kin. Karta „KAŚKA na raz” uprawnia do zakupu – stacjonarnie lub poprzez stronę Filmowa.net*– 1 biletu w cenie 13 zł na repertuarowy pokaz filmowy 2D w jednym z kin: Kinie Światowid w Katowicach, Kinie Kosmos w Katowicach, Kinoteatrze Rialto w Katowicach, Kinie Janosik w Żywcu lub w Kinie Bałtyk w Raciborzu. Karta jest ważna do 14 kwietnia 2021 r. „KAŚKĘ na raz” można zrealizować na seans w każdym kinie IF Silesia Film, niezależnie od tego, w którym kinie została wydana. Do wejścia na seans upoważniona jest osoba posiadająca bilet wraz z aktualną kartą.

Karta „KAŚKA na raz” będzie wydawana od piątku 12 lutego do niedzieli 14 lutego przy wejściu na salę kinową.

Kasy kin Silesia Film będą otwarte już w środę (10 lutego) i w czwartek (11 lutego) od 12.00 do 18.00. Wciąż zachęcamy jednak, by bilety na seanse kupować online, za pośrednictwem serwisu Filmowa.net.

Do zobaczenia w kinie!

* aby przez Filmową.net kupić bilet z „KAŚKĄ na raz”, należy przy zakupie wybrać opcję „Bilet z Kaśką”